NAJCZEŚCIE ZADAWANE PYTANIA

– Zamówienia realizujemy od 1 do 5 dni po otrzymaniu przez nas wpłaty.

Pranie w niskiej temperaturze nie zaszkodzi macie, chociaż rekomenduje robić to rzadko, ponieważ zbyt częste pranie, może uszkodzić antypoślizgową warstwę (nie zalecamy również suszenia w suszarce bębnowej, ponieważ warstwa antypoślizgowa bardzo szybko się zniszczy). Bardzo dobrze sprawdza się zwykłe przetarcie mokrą ściereczką + suszenie/przewietrzanie na świeżym powietrzu. 

Tak. Modułowa budowa pozwala na rozsunięcie maty i stworzenie dodatkowego miejsca na fotelik dla dziecka. Dodatkowo przypniesz go pasami, dzięki odpowiednio wyciętym otworom. 

Regulowane długości pasków montażowych, pozwolą równie dobrze i pewnie zamontować matę w małej miejskiej Scodzie Fabi, jak i w dużym rodzinny SUV-ie.

Jest cała czarna z pomarańczowymi dodatkami

– Tak jak najbardziej.

Konsument ma prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w terminie 30 dni bez podania przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia otrzymania zamówionego towaru. Klient zobowiązany jest do zwrotu zakupionego towaru, niezwłocznie, nie później niż w terminie 30 dni licząc od dnia, w którym poinformował o odstąpieniu od umowy. Towar należy zwrócić bezpośrednio na podany adres, ul. 29 Stycznia 93, 89-422 Sypniewo w stanie nienaruszonym, bez śladów użytkowania, z wszystkimi częściami towaru. Koszty przesyłki zwrotnej pokrywa Nadawca. Paczki wysyłane na koszt adresata, za pobraniem, lub do paczkomatu nie są przyjmowane.

– Zwroty kosztów transakcji realizowane są w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zwrotu.

– Pomimo że przed wysyłką sprawdzamy czy towar jest kompletny i w 100% sprawny to zdarzają się wpadki podczas transportu dlatego zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez e-mail, jest kilka opcji od zwrotu pieniędzy po wymianę towaru.

– Nie, jesteśmy w 100% sklepem internetowym

Metody Dostawy:
– Kurier
– Paczkomat Inpost
Metody Płatności:
– Przelew Bankowy
– Karta Płatnicza
– Wysyłka za Pobraniem

realizujemy zamówienia jedynie do Polski